Vegas Gangsteri (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Mafya Oyunu

3.75/5, Toplam: 4 kişi

Android akıllı cihazlara indirip oynayabileceğiniz ücretsiz bir aksiyon dolu maceralarda Vegas’ı ele geçirmeye çalışacağınız bir mafya oyunudur. Ücretsiz olan oyunda Günahlar Şehri’nde tehlike dolu yolculuklar seni bekliyor olacak. Eğlence dolu ve sürükleyici oyun yapısı ile çılgınca yapacağınız silah savaşları için hazırlıklı olun. Yüksek kaliteli grafikleri sizi kendisine hayran edecek. Oyuncuları kişiselleştirerek kendi tarzınızı yaratın.

Oyunda aksiyon dolu 80 farklı hikayeli görevlerde ilerleyin. Hikaye modun da karma dövüş sanatları uzmanı olarak oynayabilirsiniz. Kendinize bir gangster çetesi oluşturarak Vegas’ı ele geçirmeye çalışacağınız mafya savaşlarında kazanmak için büyük çaba sarf edin.

Katliam ve soygun modları ile Vegas’ın en iyi nişancısı olmaya çalış. Zorlu meydan okumalarında ldier olmak için hava, su ve sokak yarışları ve karma dövüş sanatları dövüşlerinde meydan oku. Lav Silahı ve Elektrogitar gibi silahlara ulaşıp yüksek performanslı arabalar ve savaş jetlerinin bulunduğu araçlarla da savaş çılgınlığına imza atmış olacaksınız.

 Oyun kısaca hikayesi:

Oyunda yükselmeye başlayan karma dövüş sanatları uzmanı olarak oyna. Mafyanın sizi köşeye sıkıştırdığı ve yapılacak bir dövüşte maçı kaybetmeni istediler. Ama rakip önce davranıp yere düşer ve kumarhane sahibiyle ünlü baba Veliano’nun planları olumsuz sonuçlanır ve bunun suçlusu olarak da seni görürler. Bundan sonra yapman gereken bu mafya çetesine karşı savaşmak.

Vegas Gangsteri (Android) İçin Yorum Yap