Verity

Sponsorlu Bağlantılar
1.14
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

Verity çocuğunuz için bilgisayarda yüklü olan ve ana bir parola korumalı tarayıcı arayüzü üzerinden uzaktan online ve bilgisayar etkinliğini izlemeye olanak sağlayan ücretsiz çocuk izleme, ebeveyn kontrol programıdır. Programın kurulumu kolaydır, sadece kurulum programını çalıştırın yeter. Gerekirse, istemci arabiriminde yapılandırılabilir bazı seçenekler var ama ebeveyn kontrol özellikleri tüm tarayıcı arayüzünden yönetilebilir.

Kurulduktan sonra, Verity arka planda sessizce çalışır. Kullanılan, ziyaret edilen tüm web siteleri ve programları izler. Ebeveynler için belirli sitelere erişimi kısıtlayama ve kullanılan belirli programları yasaklama seçeneği var. Ayrıca çocukların gece veya sabah erkenden bilgisayar kullanımını engelleme veya web tarama yapmamasından emin olmak için her gün zaman sınırları ayarlayabilirsiniz.

Verity diğer özelliklerine bakacak olursak; günlüğün kaydını ve ekran görüntüsü yakalama, kısıtlamalar hariç olan özel programlar veya siteleri tanımlamak için bir seçenek, sohbet izleme, e-posta yoluyla günlük raporlar (isteğe bağlı) ve daha fazlası.

Verity kontrol arayüzü başka bir yapılandırmaya gerek kalmadan ev ağınızdaki herhangi bir bilgisayardan ulaşılabilir. Program aynı zamanda yönlendirici yapılandırmanız gerekir ki, internet üzerinden uzaktan erişimi destekler ama evinizin dışından kontrol paneline giriş yapabilmek istiyorsanız bu gereklidir, örneğin ofisinizden.

Not: Programı bilgisayara yükleyeceğiniz zaman kayıt olmanız gerekecek. E-posta adresi ve şifre yazarak kayıt yaptırmanız gerekir. Kayıt yaptığınız an tarayıcı üzerinden erişim alanı açılacaktır. Giriş yaparak artık nerede olursanız olun tarayıcı üzerinde bilgisayarda yapılan her şeyi izleyebilirsiniz.

Windows sistemler için diğer ebeveyn filtreleme ve denetim programlarına göz atabilirsiniz.

Verity İçin Yorum Yap