Vestel Smart Remote (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Vestel Smart Remote Uygulaması

Vestel Smart RemoteAndroid telefonu Vestel SmartTV uzaktan kumandaya dönüştüren ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Vestel SmartTV televizyonları Android cihazdan kontrol etmek için VESTEL A.Ş tarafından tasarlanmış TV kumanda uygulamasıdır. Gerçek Vestel kumandanın yanı sıra daha kolay bir kullanım sunmaktadır ve yenilikçi bir yaklaşımla mobil cihazdan televizyonu kumanda etmeye yardımcı olmaktadır.

Vestel Smart Remote uygulaması otomatik IP alma özelliği sayesinde kolayca TV’ye bağlanır. Yapmanız gereken sadece Android cihazla, Vestel SmartTV’nin aynı ağa bağlanmasını sağlamak.

Vestel SmartRemote uygulamasını mobil cihazlarınıza kurarak Vestel SmartTV’nizi mobil cihazlarınız aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Vestel SmartRemote uygulaması mobil cihazlarınızın dokunmatik ekran ve hareket sensörü gibi özelliklerini kullanarak, Vestel SmartTV’nizi kontrol ederken size daha rahat, kullanışlı ve gelişmiş bir deneyim sunar.

SmartRemote uygulaması, fiziksel kumandadan farklı olarak, akıllı gruplama sistemi ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Akıllı gruplandırma yapılarak gereğini duyduğunuz tüm tuşlara özelleşmiş sayfaları ile kolaylıkla erişebilirsiniz.

Smart Remote tuş yerleşimlerinde el ve parmak ergonomisi temel alınmıştır. Patentli tasarımı ile tuşlar dokunmatik alan üzerinde başparmağın hareketleri doğrultusunda yerleştirilmiştir.

Smart Remote’un gelişmiş hareket kontrol özellikleri ile benzersiz bir kumanda deneyimi sizi bekliyor. Dokunmatik alanı istediğiniz gibi kullanarak cep telefonunuza bakmadan TV’nizi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Smart Remote’un el hareketlerinizi algılayan teknolojisiyle, telefonunuzu sağa, sola, yukarı ve aşağı oynatarak TV’nizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz!

Klavye özelliği sayesinde, televizyonunuzda klavye açıldığında otomatik olarak Vestel Remote üzerinde de klavye açılır. Böylece rahat ve hızlı bir şekilde metin girebilirsiniz.

Vestel Smart Remote (Android) İçin Yorum Yap