Viber Masaüstü (Mac)

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.7 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 113 MB
  • Tarih 5 ay Önce
  • İndirme Sayısı 45

Mac İçin Viber Masaüstü Uygulaması İndir

Mobil cihazlar için kullanılan sesli / görüntülü konuşma ve mesajlaşma uygulaması “Viber Desktop” olarak artık Mac için kullanılabilir. Mac bilgisayarından “Viber” uygulamasını kullanmak isteyenler için geliştirilmiş masaüstü sürümünü ücretsiz ve Türkçe olarak indirebilirsiniz.

Mobil cihazlar için Viber uygulaması ile ne yapıyorsanız, artık daha kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarda da yapmak mümkündür. Mac için Viber uygulaması herhangi bir ülkede, herhangi bir cihaz ve ağ üzerinde, ücretsiz mesaj göndermek ve diğer Viber kullanıcıları için ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmanıza olanak sağlar. Mobil cihazınızdaki arama geçmişini, kişileri ve mesajlaşmaları senkronize edebilirsiniz. Eşitleme sayesinde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mobil ve Mac arasında tam senkronizasyon sağlar.


Viber masaüstü” uygulaması ile en kaliteli HD sesli aramalar ve görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Cihazlar arasında devam eden aramaları aktarmak mümkündür. Viber indirin telefon numarasını girin ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya başlayın.

Şimdi masaüstünüzde cep telefonunuzdan tüm çıkartmaları alabilirsiniz. Sadece tıklayın, senkronizasyon sağlayın ve gönderin. Ayrıca Açık Sohbetleri izleyebilir, diğer halka açık konuşmaları takip edebilirsiniz.

Viber masaüstü uygulamasının yanı sıra aşağıdaki bağlantılardan Windows için Viber masaüstü ve diğer mobile cihazlar için indirme yapabilirsiniz.

Viber Desktop İndir (Windows Masaüstü)
Windows PC İçin Viber Masaüstü Uygulaması İndir
Viber İndir (Windows 10)
Windows 10 İçin Viber Sesli / Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması
Viber İndir (Android)
Android İçin Viber Ücretsiz Sesli Görüşme ve Mesajlaşma Uygulaması
Viber İndir (iPhone, iPad)
iPhone, iPad İçin Viber Sesli / Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması
Viber İndir (Windows Phone)
Windows Phone İçin Viber Ücretsiz Sesli Görüşme ve Mesajlaşma Uygulaması

Viber Masaüstü (Mac) Hakkında Yazılar

Viber Masaüstü (Mac) İçin Yorum Yap