Viber (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Viber Sesli / Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması

Viber, iOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) sesli, görüntülü konuşma ve mesajlaşma yapabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe uygulama. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle, ailenizle ve Viber uygulaması kullanan herkes ile WiFi veya mobil veri bağlantısı üzerinden ücretsiz olarak sesli arama yapın, mesajlaşın ve görüntünlü konuşma yapın.

Wifi veya mobil ağ üzerinden ücretsiz olarak mesajlar gönderiyor ve HD kalitesinde sesli ve görüntülü arama yapıyor. Toplamda 200‘kadar arkadaş, fotoğraf paylaşımı, video, çıkartmalar, bağlantılar ve daha fazlasına sahip grup mesajları oluşturabilirsiniz.

Kayıta gerek yok – Telefon numaranız kimliğinizdir ve Viber telefonunuzdaki kişi listesini otomatik olarak senkronize eder. Viber dışı mobil ve sabit hat numaralarıyla görüşme yapmak isterseniz, Viber Out kredileri düşük oranlarla sunar. Görüntülendikten sonra kaybolan mesajları göndermek için Viber Wink uygulamasını da indirebilirsiniz.

Tüm mesajlar, sesli ve görüntülü aramalar için uçtan uca şifreleme. Arkadaşlarınızla mesajlaşın (mesajlar 7,000 karakter uzunluğunda olabilir). HD ses kalitesi ile ücretsiz telefon ve video aramaları gerçekleştirin. Fotoğraflar, videolar, sesli mesajlar, konumlar, kişi bilgileri, zengin bağlantılar, çıkartmalar ve emotikonlar paylaşın.

Mesajlaşırken eğlenmek için Çıkartma Mağazasından sabit ve animasyonlu çıkartmalar indirin.
200’e kadar katılımcıya sahip grup mesajları oluşturun; birbirinizin mesajlarını ‘beğenin’; Yönetici olarak grup sohbetlerinizi yönetin, bilgileri düzenleyin ve katılımcıları silin.

Açık Sohbetleri Takip Edin – Sevdiğiniz ünlüler, markalar ve kişilerle etkileşime geçerek, sohbetleri anında takip edin, gerçek zamanlı yorumları ‘beğenin’, Açık Sohbet mesajları gönderin ve çok ortamlı içerikleri paylaşın. Viber karakterleri Violet ve Legcat ile oyunlar oynayın; ne kadar para kazanabileceğinizi görün.

Dosyaları ekleyin – Viber aracılığıyla belgeler, sunumlar, arşivler ve diğer birçok dosyayı mesajlarla birlikte gönderin. Mesaj gönderildikten sonra bile, tüm görüşme öğelerinden mesajı silin. Push bildirimleri, Viber kapalı olsa bile hiç bir arama ya da mesajı kaçırmamanızı garanti ediyor. Windows, Mac, Linux ve Windows 8, Windows 10 işletim sistemleri için Viber Desktop uygulaması desteği. Bölünmüş Görünümü ve Çoklu görevler dahil olmak üzere tam iPad desteği.

Apple Watch desteği – Bileğinizden kolayca mesaj okuyun, cevaplayın ve özel çıkartmalar gönderin. 3D dokunmatik desteği.

iCloud erişimi– Fotoğraf ve videolarınızı doğrudan iCloud depolamadan gönderin

Viber (iPhone, iPad) Hakkında Yazılar

Viber (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap