Viber (Windows 10)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Viber Sesli / Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması

Viber Windows 10 uygulaması ile ücretsiz ve kolay bir şekilde sesli / görüntülü konuşma ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Şuan Windows Mağaza üzerinde mevcuttur, ücretsiz ve Türkçe olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Viber uygulamasının ücretsiz bu hizmeti sunmasının yolu, WiFi ve mobil veri bağlantısını kullanmasıdır. Diğer görüşme ve mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi ağ üzerinden ücretsiz bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Uygulama mesajlaşma ve arama özelliklerinin yanı sıra, Viber kullanıcılarına ücretsiz olarak mesaj gönderebilir, fotoğrafları ve videoları paylaşabilir, çıkartma ekleyebilir, sesli veya görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Metin mesajları, fotoğraflar, iletişim bilgisi ve sesli mesajlar kaydederek ücretsiz bir şekilde göndermek mümkündür.

Uluslararası aramalar dahil olmak üzere HD ses kalitesiyle ücretsiz sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Eğlenceli, renkli çıkartmalar, animasyonlar ve emojiler ile mesajlarınıza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

200 adet katılımcı ve ‘Beğen’ mesajlarıyla grup sohbetleri yapmak mümkündür. Gönderildikten sonra bile mesajları silebilirsiniz. Viber messenger’ı aynı anda tabletinizde, bilgisayarınızda ve telefonunuzda kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı olmadan, giriş yapmadan, yalnızca telefon numaranızı etkinleştirin ve kişi listenizi entegre ederek mesajlaşmaya, sesli ve görüntülü konuşma yapmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 için Viber uygulaması ile ücretsiz bir şekilde tüm iletişim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Viber uygulaması diğer kullanıcılarda yüklü olduğunda görebilir ve anında iletişime geçebilirsiniz.

Viber (Windows 10) Hakkında Yazılar

Viber (Windows 10) İçin Yorum Yap