VidCutter

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için video kırpma, kesme ve birleştirme programı

VidCutter, bir video klipten bir veya daha fazla sahneyi çıkartmayı ve onları yeni bir videoda birleştirmeyi kolaylaştıran bir açık kaynak kodlu ücretsiz bir video kırpma uygulamasıdır.

Basit hızlı düzenlemeler için hızlı ve kolay video kırpma / bölme ve birleştirme için çapraz platform Qt5 tabanlı uygulamadır. FFmpeg tabanlı arka uç, Windows için sağlanan ve Python3 ve mükemmel PyQt5 GUI çerçevesinde yazılmıştır.

Basitçe video dosyasını yükleyin ve Clip Start / End ile çıkarmak istediğiniz sahneleri klip dizinine eklemek için işaretleyin. İsterseniz, kliplerin sırasını yeniden düzenleyebilir ve daha sonra yeni videolar olarak kaydedebilirsiniz. VidCutter, tüm kliplerinizin birleştirilmiş bir video dosyası olarak alabilir ve her bir klip için ek bir video dosyası oluşturabilir.

VidCutter programının kullanımı çok kolaydır. Ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Düzenlemek istediğiniz videoları program arayüzüne ekleyin. Videodan çıkarmak istediğiniz alanı seçin ve işlemi sonlandırın. Ya da dilerseniz videodan sevdiğiniz kısımları kesebilir başka videolar ile birleştirebilirsiniz.

Yani anlayacağınız bilgisayarınızda video dosyaları düzenlemek için basit ve ücretsiz bir program arıyorsanız VidCutter iyi bir seçim olabilir. Özellikle video kırpma üzerine tasarlanmış uygulama, diğer video düzenleme seçeneklerini de içermektedir. Video kesme, bölme ve birleştirme işlemleri için ideal bir program olduğunu düşünüyorum.

VidCutter İçin Yorum Yap