Video Booth

Sponsorlu Bağlantılar
2.7.7.6
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kameradan Eğlenceli Fotoğraf ve Video Çekme Programı

Video Booth, Windows bilgisayarda web kameradan video ve fotoğraf çekmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Video Booth özellikle görüntülü sohbet edenler için eğlenceli zamanlar geçirmek için harika bir programdır. Çektiğiniz videolara efekt eklemek için tasarlanmıştır. Hazırlayacağınız videoları doğrudan Facebook’da paylaşabilir veya YouTube’a yükleyebilirsiniz.

Eğlenceli birisi iseniz Video Booth ile efektler ekleyerek fotoğraf ve video çekmeye başlayın. Video Booth kolayca dahili veya bilgisayar bağlantılı kameradan fotoğraf çekmek için yardımcı olacaktır. Sadece, programı çalıştırın ve görüntü çekmeye başlayın. Tek bir resim çekmek ya da “Sürekli Çekim” modunu kullanarak arka arkaya dört fotoğraf çekmek mümkündür.

Sorunsuz ve stabil video klipler çekin. Video Booth ile web kamerasından video klip kaydetmek oldukça kolaydır. Video Booth tarafından çekilen video klipler çok düzgün ve kararlıdır. Çektiğiniz video kliplere efekt ekleyin ve Facebook’ta, aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kısacası Video Booth ile web kameradan fotoğraf ve video klipler çekin ve sevdiklerinizle paylaşın. Eğlenceli anlar yaşamak için çok başarılı bir programdır. Denemenizi tavsiye ederiz.

Video Booth İçin Yorum Yap