Video Enhancer

Sponsorlu Bağlantılar
2.2
Sponsorlu Bağlantılar

Video Çözünürlüğünü Artırma Programı

Video Enhancer kalite kaybı olmadan, video dosyalarının çözünürlüğü artırmak için olanak sağlayan gelişmiş bir Windows programıdır. Video Enhancer minimum kalite kaybı ile yüksek kalitede genişleme oluşturmak için önceki kare (yerine aynı çerçeve) bilgilerini kullanan bir süper çözünürlük tekniğini kullanır.

Video Enhancer 2x büyültme ve hatta 4x çözünürlük artışı ile mükemmel sonuçlar üretir. Keskinleştirme, renk düzeltme ve daha fazlası gibi ek geliştirmeler eklemenize olanak sağlayan VirtualDub filtreleri destekler. Video Enhancer video filtrelerini işleme, özellikle arttırılmış performans için çift / dört çekirdekli veya hiper iş parçacığı CPU kullanır.

Video Enhancer ile videoları iyileştirme

Videonuzun çözünürlüğünü, hareketsiz arama temelli Süper Çözünürlük yöntemiyle artırın; burada, her karenin, göze çarpan sonuçlar için azami ayrıntılarını çıkartmak için bir dizi komşu kareden gelen bilgileri kullanarak büyütülür. Diğer tüm yeniden boyutlandırma algoritmaları, yalnızca geçerli bir çerçevedeki bilgileri kullanır. Artık düşük çözünürlüklü videoları yüksek çözünürlüklü (HD) veya HD’den 4K’a dönüştürebilirsiniz.

Güçlü ve esnek video düzenleme için de 220’den fazla VirtualDub filtresi kullanın: çok yönlü veya çok işlekli CPU’larda Video Enhancer, VirtualDub’a göre çok daha hızlı performans sergiler; çünkü tüm filtreler, dekoderler ve kodlayıcılar aynı anda ayrı iş parçacıkları halinde çalışırlar.

Hemen hemen her videoyu açın ve sisteminizde AVI veya MP4’e yüklenmiş herhangi bir video codec’i (DirectShow, DMO ve Windows için Video) ile tekrar sıkıştırın.

Video çözünürlüğünü yükseltme

Video Enhancer, 480p’den 720p’ye, 720p’den 1080p’ye, 480p’den 1080p’ye yükseltme veya başka herhangi bir şey olmak üzere, dijital videoları mükemmel kalitede herhangi bir çözünürlüğe yükseltebilir.

Süper Çözünürlük, video ve resimleri yükseltmek, yani bir video veya resmin çözünürlüğünü artırmak için kullanılan bir yöntemdir (“yükseltme”, “yukarı dönüş” ve “uprez” terimleri de yaygın şekilde kullanılır). Her kareyi büyütmek için, bu çok çerçeveden ve bir dizi komşu kareden gelen bilgiler etkili bir şekilde kullanılır.

Videonuzdaki resim çok hızlı değişmiyorsa, daha geniş ve daha ayrıntılı bir resim oluşturmak için birkaç kareden gelen bilgiler eklenir. Sıradan resim yeniden boyutlandırma / yeniden örnekleme algoritması, tek bir çerçevede bilgi yetersizliğinden dolayı bu kaliteyi sunma yeteneğine sahip değildir. Burada Süper Çözünürlük teknolojisinin etkinlik halindeki örneklerini bulabilirsiniz:

Deneme Sınırlamaları: 30 günlük deneme sürümüdür. Tam işlevsellik sunuyor. Video Enhancer Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor.

Video Enhancer İçin Yorum Yap