Video Gizleyici

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Video Gizleme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Gizlemek isteyeceğiniz videoları video gizleyici ile şifreli şekilde saklayarak meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. Özel videolar, iş videoları yada aklınıza gelecek olan her türlü videoyu Android akıllı cihazınızda kolayca saklayabileceğiniz gizli galeri uygulamasıdır. Android video gizleme uygulaması hassas olan ve başkaları tarafında görülmesi uygun olmayan gizli videoları PIN kodu girişi yapılarak erişebilirlik imkanı ile saklamaya yardımcı olur.

İçerdiği zengin özellikleri ile size güvenli olarak videolarınızı saklayaın. Videolarınız 128 bit AES şifreleme kullanılarak şifrelenir. SD kartınızı çalarak videolarınızı kopyalamak isteyenlere karşı da önemli bir güvenlik sistemi bulunur. Program açtıktan sonra kenara açık şekilde koyduktan sonra da uygu moduna girince otomatik olarak kilitlenir.

Dosyaları klasör düzeyinde şifreleyerek kilitleme. Akıllı telefonlar üzerinden kullanılabilecek program tablet ile de kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Belirlediğiniz PIN kodunu unutma ihtimalinize karşı şifreyi kurtarma özelliğini kullanın. Böylece dosyalara tekrar ulaşabilirsiniz. Kısa süre içerisinde hızlıca videoları toplu halde gizleyebilirsiniz.

Video Gizleyici İçin Yorum Yap