VideoGet 7.0.3.90 İndir (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 1 kişi

VideoGet: Video İndirme ve Videoyu Mp3 Olarak İndirme

VideoGet sadece video sitelerden, web sitelerinin çeşitli video akışlarını da indirmeyi sağlayan gelişmiş ve Türkçe video indirme programıdır. İndirilen video otomatik olarak AVI, iPod, MPEG 1, MPEG2, WMV ve FLV formatında dönüştürülebilir. VideoGet otomatik URL Ekle iletişim içine yapıştırılan giriş URL’den video ayıklama ve aynı zamanda bir URL listesi işlemek için toplu modunda çalışabilir.

Videoları Mp3 formatına dönüştürme programlarına gerek kalmadan, VideoGet dahili dönüştürücüsü sayesinde indireceğiniz videoları otomatik olarak 3GP, AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, MP3 formatlarına dönüştürebilirsiniz. Yahoo Video, MySpace, DailyMotion, dünyanın en popüler video sitesinden ve diğer tüm video sitelerinden video indirme sağlıyor.

Deneme Sınırlamaları: 20 video indirmeye izin veriyor.

VideoGet – Ekran Görüntüsü

videoget-indir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

VideoGet 7.0.3.90 İndir (64 Bit) İçin Yorum Yap