VideoPad İndir (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

VideoPad: MAC İçin Video Düzenleme Programı

VideoPad Video Editor, Mac OS X için tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme programıdır. VideoPad kullanımı çok kolaydır. Öyle video düzenleme ile ilgili uzman olmanıza gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz. Bu programın en önemli özelliklerinden biri de, bir çok video dosyasından film oluşturmaktır. Kendi filminizi oluşturmak istiyorsanız VideoPad programını deneyebilirsiniz. Elinizde bulunan bir çok videoyu bir araya getirerek tek bir videoda birleştirip film hazırlayabilirsiniz.

VideoPad, bir anlamda da slayt gösterisi hazırlama programıdır. Video geçişleri ve efekt vermek mümkündür. 3D video düzenleme özelliği sayesinde 2D videoları 3D videolara dönüştürebilirsiniz. Video geçişleri ile ilgili bir çok düzenlemeler yapabilirsiniz. Video geçiş süresini özelleştirmek de mümkündür.

VideoPad programının sunduğu ses araçları sayesinde müzik dosyaları ile bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Müzikleri birbirine karıştırarak mix parçalar elde edebilirsiniz. Ücretsiz sunulan ses efektleri sayesinde müzik parçalarına ses efektleri uygulayabilirsiniz.

VideoPad ile oluşturduğunuz videoları DVD veya TV üzerinde izleyebilirsiniz. Hazırladığınız videoları HD 720p, 1080i veya 1080p kalitesinde kaydedebilirsiniz.

VideoPad – Ekran Görüntüsü

videopad-indir-video-duzenleme-

VideoPad İndir (MAC) İçin Yorum Yap