VidMasta

Sponsorlu Bağlantılar
22.6
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Türkçe Film ve TV Programları İndirme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

VidMasta, internetten film indirmeyi en kolay hale getiren ücretsiz ve Türkçe film indirme programı. Program online olarak paylaşılan herhangi bir film veya TV programı izlemek ve indirmek için arayüz sağlar.

uTorrent gibi dosya paylaşım programı olarak düşünebiliriz. Diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan filmleri indirebilirsiniz. Eğer aradığınız film veya TV programı başka kullanıcılar tarafından paylaşılmamışsa indirmeniz mümkün değildir.

VidMasta indirin ve yükleyin. Çalıştırdığınız zaman arayüzde iki ana kategoriyi göreceksiniz; popüler filmler ve TV program şovları. Başlık kısmına arayacağınız film ya da TV program ismini, bilim kurgu, macera, aksiyon, komedi vs kategorisini, tip kısmından film veya aramak istediğiniz medya türünü belirtin. Ayrıca dilerseniz IMDB puanına göre filtreleme yapabilirsiniz ve yayınlama tarihine göre arama yapabilirsiniz. Arama sonuçları küçük resimler halinde alt alta sıralanacaktır. Aradığınız filmin fragmanını izleyebilir, film hakkında kısa bilgi alabilir, HQ, DVD, 720p HD, 1080p HD olarak film kalitesini belirleyebilir ve daha sonra iki adet indirme linkinden birine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İnternetten film indirmek için yasal olmayan yolları da kullanabilirsiniz. Ama hem sıkıntılı hem de güvenli olmayan bir yolu seçmiş olursunuz. Herhangi bir sorun yaşamadan kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde film indirmek için VidMasta programını kullanabilirsiniz. Türkçe dublaj filmleri indirmek isteyenler bu konuda sıkıntı yaşamaktadır. Filmlerin Türkçe dublajını pek bulamayacağınızı söylemek isterim. Her film orijinal dili ile yayınlanmaktadır. Bu nedenle en fazla Türkçe alt yazılı olarak izleyebilirsiniz. Türkçe alt yazısını da yine internetten indirmeniz gerekir. Yaptığım aramalarda herhangi bir Türkçe dublaja rastlamadım.

VidMasta İçin Yorum Yap