Vine (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Vine Uygulaması

Vine video hazırlamanın ve paylaşmanın en eğlenceli yoludur. iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) üzerinde kendi videolarınızı hazırlayın Twitter ve Facebook sosyal ağlar üzerinde paylaşın veya Vine’a yükleyin. Uygulama sınırsız yükleme imkanı sunuyor. Vine, iOS mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe harika bir uygulamadır. Vine uygulaması Apple Watch ile de uyumludur.

Vine ile video kolajları oluşturun, arkadaşlarınız veya sosyal ağlar üzerinde paylaşın. Vine uygulaması kullanan arkadaşlarınızı bulun, takip edin ve etkileşim içinde olun. Gündemdeki videolara, etiketlere ve editörün seçtiklerine göz atın.

Arkadaşlarınızla görüntülü konuşma yapmanın en iyi yolu olan Vine Mesajları kullanın. Eylem çubuğunda “Mesajlar” simgesini bulun veya ana sayfadan sola kaydırın. Vine mesajı göndermek için Mesajlar çekmecesine gidin veya arkadaşınızın profilindeki Mesaj butonuna dokunun

Vine uygulamanın kullanım çok kolaydır. Arkadaşlarınızın paylaştıkları videoları beğenmek için sadece paylaşım üzerine çift tıklayın. Vine topluluğu içinde olmasa bile herhangi bir kişiye e-posta ya da SMS ile bir VM gönderebilirsiniz.

Mükemmel bir Vine videosu mu buldunuz? Bunu özel olarak paylaşmak için Vine gönderilerinin altındaki Paylaş butonuna tıklamanız, ardından “Vine Mesajı” seçeneğini belirlemeniz yeterli. Arkadaşlarınız doğrudan yanıt vererek sohbeti sürdürebilir.

Vine (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap