Virtual DJ Home Free

Sponsorlu Bağlantılar
8.2.3471
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Mix, Remix ve Müzik Yapma Programı

  • Sürükle bırak işlevselliği.
  • Kolay kullanım.
  • Mix, remix ve müzik yapma.

Virtual DJ Home Free profesyonel ve yarı-profesyonel kullanım için DJ yazılımıdır. Otomatik olarak kesintisiz döngüler oluşturmak ve isteğe bağlı olarak şarkı başlarına ipucu noktaları eklemeyi destekler. Ayrıca video klipleri karıştırmak için seçenek sunar. Virtual DJ daha önceden sadece ücretli olarak sunulmaktaydı. Şimdi ise Virtual DJ Home Free ücretsiz ev sürümü sunulmaktadır. Ücretli sürüme göre bazı özelliklerden yoksun olsa da, ev kullanıcıları için iyi hizmet vermektedir.

Virtual DJ ses ve video dosyalarını karıştırmak için kullanılmak üzere amatör ve profesyonel müzik tutkunları için tasarlanmış, Windows ve Mac tabanlı bir yazılımdır.

Mp3 formatındaki dosyaları karıştırmak için uygun bir yol sunan Virtual DJ Windows ve Mac işletim sistemlerini destekler ve diğer DJ müzik karıştırma yazılımlarından ayıran zengin işlevleri sunan sürükle bırak özelliği mevcuttur. Virtual DJ kullanımı kolay arayüz sunuyor ve kontroller ile müzik videoları oynatabilirsiniz. MIDI denetleyicisi içerir, zaman-kod CD’lerini veya düz fare ile kullanarak Sanal Dj’leri kontrol edebilirsiniz.

Hiçbir ek bir yazılım gerektirmeden, Virtual DJ Home Free DVD, DivX, Xvid, MPEG1 / 2/4, avi, wmv, mov gibi popüler video dosya türlerini destekler. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda yazılım önceden tanımlanmış bir video geçişleri sunarken videoları mix yapma, remix yapma ve sıfırdan müzik yapma gücüne sahiptir.

Müzik ve video dosyalarını karıştırmak, mix yapmak, remix yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız Virtual DJ Home Free programını deneyebilirsiniz.

Virtual DJ Home Free İçin Yorum Yap