VirtualDJ Remote (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Virtual DJ Programını Uzaktan iOS Cihaz İle Kontrol Etme Uygulaması

VirtualDJ Remote, Virtual DJ için ek bir arayüz olarak cihazlarınızı kullanmasına izin veren iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretli bir uygulamadır. Virtual DJ programı için uzaktan kumanda uygulamasıdır. iOS cihazdan bilgisayar üzerinde kullandığınız Virtual DJ programını yönetmek için bir arayüz sağlar.

Bu uzaktan kumanda uygulamasının temasını değiştirmek için özelleştirme seçenekleri içermektedir. Temel oynatma / duraklatma / döngü kontrolü, çalma listeleri, tabletinizde bir pikap gibi karalama pedi ve daha bir çok özellikler içermektedir.

iOS cihazlardan VirtualDJ Remote uygulamasını açın, uzaktan kablosuz olarak VirtualDJ uygulamasına bağlanır. Bağlantı tamamen güvenlidir ve kolayca kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntülerine bakarak uygulamayı yönetmek ile ilgili ne gibi araçlar içerdiğini görebilirsiniz.

VirtualDJ Remote uygulamasına yaklaşık olarak 27 TL’ye sahip olabilirsiniz. Fiyatın çok olduğunu düşünüyorum. Çok düşük bir fiyata hatta ücretsiz olarak kullanıma sunulması gerektiğini düşünüyorum.

VirtualDJ Remote nasıl kullanılır?

Not: VirtualDJ Remote uygulaması ile PC veya MAC cihazlarda çalıştıracağınız Virtual DJ programlarının aynı ağ üzerine bağlı olması gerekmektedir.

1.Adım: VirtualDJ Remote uygulamasını kullanabilmeniz için ilk önce Windows PC veya Mac bilgisayarlarınızda VirtualDJ programının yüklü olması gerekir. Virtual DJ Home Free sürümünü kullanmanızda bir sakınca yoktur. Aşağıdaki bağlantılardan PC ve Mac için VirtualDJ programını yükleyebilirsiniz.

Windows için Virtual DJ Home FreeMac için Virtual DJ Home Free

2.Adım: Daha sonra Android veya iOS cihazlara VirtualDJ Remote uygulamasını yüklemeniz gerekir. (Bu uygulamanın ücretli olduğunu unutmayın)

3.Adım: Daha sonra PC veya Mac bilgisayarlarınızda Virtual DJ programını çalıştırın.

4.Adım: Android veya iOS cihazlarınızda da VirtualDJ Remote uygulamasını çalıştırın.

5.Adım: VirtualDJ Remote uygulaması herhangi bir kablo bağlantısı kullanmadan kablosuz olarak Virtual DJ programına bağlanacaktır. Bundan sonra artık Android veya iOS cihazlarınız ile uzaktan Virtual DJ programını kontrol edebilirsiniz.

VirtualDJ Remote (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap