ViStart

Sponsorlu Bağlantılar
8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Başlat Menüsü Ekleme ve Özelleştirme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Windows 8 için Windows 7 Başlat Menüsü.
  • Windows 7 için Windows 10 Başlat Menüsü.
  • Windows 8 için Windows 10 Başlat Menüsü.
  • Sağ tıklama komutlarını desteklemiyor.

ViStart, özelleştirilebilir Windows Başlat Menüsü eklemek ve Başlat Menüsünü özelleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Windows 8 için klasik eski Windows 7 Başlat Menüsü ekleme imkanı sunuyor. Yenilenen sürümleri ile artık Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için Windows 10 Başlat Menüsü ekleme fırsatı sunuyor. Yeni bir Windows sürümüne geçiş yapıp, eski Başlat Menüsü özelliklerini geri getirmek istiyorsanız bu ücretsiz program yardımcı olacaktır.

Başlat Menüsü eklemenin dışında Windows tabanlı bilgisayarlar için ViStart ile Başlat Menüsü tema ve süsleme gibi özelleştirme imkanı da sunuyor.

ViStart Windows 7 için nihai başlangıç menüsü ve en önemli özel Başlat Menüsüdür. Programları daha hızlı başlatmayı sağlar. Ayrıca, seçilen temaya bağlı olarak da değişebilen bir Windows 7 Başlat Düğmesi değiştirilmesini içerir. Arama kutusuna birkaç harf yazarak kolayca dosya ve programları bulmanıza yardımcı olur. Ancak, varsayılan tarayıcı ve e-posta istemcisi seçebilmenize rağmen, sağ-tıklama komutlarını desteklemiyor.

Genel olarak, ViStart Windows için hızlı, uyumlu ve özelleştirilebilir Başlat Menüsü yerine, daha stabil menüsünü özelleştirme için en gelişmiş çözümdür.

Windows 8'e Windows 7 Başlat Menüsü eklemek veya Windows 7 / 8 / 8.1'e Windows 10 Başlat Menüsü getirmek veya Başlat Menüsü temasını özelleştirmek için ViStart programını kullanabilirsiniz.

ViStart Hakkında Yazılar

ViStart İçin Yorum Yap