Visual Paradigm

Sponsorlu Bağlantılar
14.2
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Veri Akış Şeması (Diyagram) Çizme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Visual Paradigm, Windows sistemlerde veri akış şemaları oluşturma için kullanabileceğiniz ücretsiz programdır. Öğretmenler, yazılımcılar için faydalı olacak bir programdır. Veri akış şeması (diyagram) çizmek için çok kolay bir kullanım sunmaktadır. Gerekli olan araçlara kolayca ulaşabileceğiniz görsel kategoriler mevcuttur.

Visual Paradigm yeni sürümleri ile teknolojiye iyice ayak uydurmuştur. Visual Paradigm son sürümü ile online olarak yönetim imkanı sunuyor. Artık her yerden, her zaman gereksinimleri yönetebilirsiniz. UeXceler artık web tabanlı gereksinim yönetimi hizmetleri vermektedir. Web tabanlı UeXceler hizmetleri bir web tarayıcısı üzerinden herhangi bir yere ulaşılabilir. Yolda sık sık kullanıcılar için daha kolay hale getirmiştir. Visual Paradigm müşteri ilerlemeleri ile senkronize olacaktır. Değişiklikleri ve güncellemeleri anında görüntüleyebilir. Yani kısacası Visual Paradigm ile yapmış olduğunuz çalışmaları tarayıcı, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar üzerinde görüntülenebilir ve düzenlemeler yapılabilir.

Wireframes kullanıcı arayüzü skeçler ile kullanıcı deneyimini sağlamaya yardımcı olur. Fikirler ve kavramlar storyboard ve wireframes kullanımı yoluyla geliştirilebilir. Bu araçlar görsel bir sunum ile bitmiş ürüne göz atmanızı sağlar.

Wireframes gibi telefonlar, tabletler, web sitesi ve masaüstü uygulaması olarak platformu sağlayacaktır. Özelleştirilebilir widget istemci ve paydaşlar arasında görsel efekt ve etkileşimi artıracaktır.

Visual Paradigm ile oluşturduğunuz veri akış şemaları JPG, PNG, SVG, EMF ve PDF dosya formatlarında kaydedebilirsiniz. Visual Paradigm şema çizme programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-bit ve 64-bit sistemleri ile uyumludur.

Visual Paradigm Hakkında Yazılar

Visual Paradigm İçin Yorum Yap