Visual Studio 2017 Community

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android, iOS ve Windows için Ücretsiz IDE

4/5, Toplam: 1 kişi

Microsoft’un yeni ücretsiz geliştirme ortamı “Visual Studio 2017 Community” ile, ev kullanıcıları ve küçük ekipleri kendi Windows programlarını oluşturabilir. Visual Studio Topluluğu 2017, Windows, Microsoft Office ve Web için yazılım oluşturma, hata ayıklama ve dağıtımını sağlayan profesyonel bir geliştirme ortamıdır. Windows 8 ile birleştirildiğinde, Windows uygulamaları oluşturabilir ve bunları Windows Mağazasına yükleyebilirsiniz.

Program, Web için VS Express, Masaüstüne VS Express ve ayrıca ücretsiz olarak indirilebilen özelliklerini bütünleştirir. Buna ek olarak, bu araç Android ve iOS uygulamaları oluşturulması gibi birçok özellik getiriyor. Tüm ev kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir ve küçük işletmeler bile ticari kullanım için ücretsiz olarak beş lisans kullanabilirler. 250’den fazla bilgisayara veya yıllık satışlarda 1 milyondan fazla şirkete sahip büyük şirketler yalnızca yazılımı eğitim amacıyla veya açık kaynaklı yazılımlar oluşturmak için kullanabilir.

C#, Visual Basic, F#, C++, HTML, JavaScript, TypeScript, Python ve daha fazlasında kod yazın. Apache Cordova, Xamarin ve Unity için daha fazla platformda kod, hata ayıklama, test, paylaşım ve yeniden kullanımı sağlayan araçlar indirilebilir. ASP.NET, Node.js, Python ve JavaScript ile web için geliştirme yapın. AngularJS, jQuery, Bootstrap, Django ve Backbone.js gibi güçlü web çerçeveleri ile birlikte kullanın.

Visual Studio 2017 Community İçin Yorum Yap