VivaVideo

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Video Yapma Uygulaması

3.78/5, Toplam: 18 kişi

VivaVideo eğlenceli bir şekilde videoları oluşturmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir en iyi video editörü programlarından bir tanesidir.

VivaVideo size her anınız ile çok kolay olarak güzel filmler yapmanıza olanak sağlamaktadır.

VivaVideo çok çekim modlarını desteklemektedir.Tek bir video için bile çoklu düzeltici imkanı sunmaktadır. Video PIP özelliği desteği sunuyor. Animasyonlu kabarcık tarzı ile ekleyerek çoklu başlık desteği bulunmaktadır. Çoklu müzik ve dublajlar ekleyerek filmlerinizi en iyi şekilde destekliyor.

VivaVideo yaratıcı videolar oluşturmanız için oldukça kaliteli şekilde özellikleri size sunmaktadır. Böylece en iyi videoları oluşturmanız için he türlü yol açılmış oluyor. 60’dan fazla canlı video efektleri var. Albümünüzde yer alan görüntüleri kullanarak bir dakikadan daha az bir sürede büyük bir video slaytı oluşturun.

Oluşturduğunuz videolar da düzenleme, video birleştirme ve montaj yapmak çok kolay. Tek bir tıklama ile şık temaları kullanarak videolarınızı geliştirin. Filtreler, FX, geçişler, başlıklar, müzik ve canlı dublaj ile videolarınızı mükemmel şekilde yapın ve Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya devlerinde paylaşmadan önce önizleme yapın ve eksiklerini görerek gerekli düzenlemeleri kolayca yapın.

VivaVideo İndir (iPhone, iPad)
iOS için Video Düzenleyici ve Slayt Hazırlama

VivaVideo Ekran Videosu:

VivaVideo Hakkında Yazılar

VivaVideo İçin Yorum Yap