VivaVideo

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Video Düzenleyici ve Slayt Hazırlama

3.5/5, Toplam: 14 kişi

VivaVideo: Video Düzenleme uygulaması ile ücretsiz bir şekilde videolar üzerinde düzenlemeler yapabilir veya fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Kişisel Video hikayesi oluşturabileceğiniz en iyi video kamera & video düzenleyici. Kaliteli bir şekilde videolarınızı kolayca düzenleyin ve daha fazlasını yapın.

VivaVideo Android platformunda olduğu gibi iOS platformunda da en iyi video düzenleme, fotoğrafı slayta dönüştürme ve film düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Ücretsiz bir şekilde kullanabilmeniz için Türkçe dil desteği de vermektedir. En iyi video kamera ve video düzenleme uygulamalarından biri olan VivaVideo ile düzenleme işlemlerini çok rahat yapacaksınız. Kullanımı kolay bir ve bünyesinde profesyonel düzenleme araçları bulunduruyor. Hikaye taslağı şeklinde düzenlemeler yaparken video kliplerde kırpmalar ve birleştirmeler yapın. Farklı yazılarla, efektlerle, etiketlerle, müziklerle, filtrelerle, geçişlerle ve canlı seslendirmelerle videolarınızı geliştirin. Arka plan efetkleri ayarlayın.

Basit/ Özçekim/ Efekt/ Komik/ Müzik Klibi/ Kolaj olmak üzere çoklu kullanabileceğiniz kayıt seçenekleri. Özel çekimler yapabilmeniz için 7 farklı lens seçeneği var. Videolu slayt gösterileri hazırlayabilmenin en basit yollarından bir tanesidir. 200’den fazla özel efektlerin yanı sıra animasyonlu Etiketler/ Temalar/ Filtreler/ Efektler/ Yazılar/ Geçişler bulunuyor. Birbirinden özel filtreleri kullanın. Hazırlayacağınız videoları galeriye aktarabilir, Facebook’ta, Instagram’da, WhatsApp’ta, Facebook Messenger’da, Line’da, Google+, Vine, Snapchat,VK, Kik, Vimeo, Wechat, epostada ve diğer platformlarda paylaş.

VivaVideo İndir (Android)
Android Ücretsiz Video Yapma Uygulaması

VivaVideo Ekran Videosu:

VivaVideo Hakkında Yazılar

VivaVideo” İçin Bir Cevap

VivaVideo İçin Yorum Yap