VLC for Windows Mağaza

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10, 8.1 İçin VLC Medya Oynatıcı Uygulaması

VLC Media Player (VLC for Windows Mağaza) Windows 10, 8.1 sistemler için ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi medya oynatıcıdır. Bilgisayar üzerinde kullanılan en popüler medya oynatıcısıdır. Windows Mağaza uygulaması olarak indirebilir Metro arayüz tasarımı ile kaliteli video izleyebilirsiniz.

VLC media player en popüler multimedya dosyaları oynatmanın yanı sıra diskleri, cihazları ve ağ akışı protokolleri oynatmayı sağlayan ücretsiz ve açık kaynak çapraz platform multimedya oynatıcıdır. Windows 8.1 ve Windows 10 platformlarda VLC media player uygulamasının yeni bir versiyonudur. Ses ve video biçimleri oynatmayı destekler.

Medya dosyaları kolayca yönetmek için medya kütüphanesi içerir. Çalma listeleri oluşturarak en sevdiğiniz medya dosyaları oynatın.  VLC multi-track ses ve altyazı, hız kontrolü desteği içerir. VLC FLAC, MKV, MOV, TS ve Ogg, dahil olmak üzere tüm video formatlarını destekler.

VLC Media Player ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi içeriyor ve doğrudan klasörleri taramak için izin verir. Multi-track ses ve altyazı desteği vardır. Ses seviyesini ve parlaklığını, en-boy oranı ayarlamaları ve hareketlerini destekler. Ayrıca ses kontrolü için bir widget içerir, ses kulaklık kontrolü, kapak resmi ve tam bir ses medya kütüphanesini desteklemektedir.

VLC for Windows Mağaza İçin Yorum Yap