VLC for Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin VLC Medya Oynatıcı

VLC Media Player (VLC for Windows Phone) Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi video oynatıcıdır. Bilgisayar üzerinde kullanılan en popüler medya oynatıcısı olan VLC Media Player programını artık Windows Phone mobil cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde sunduğu kaliteli mobil cihazlar üzerinde de devam ettiriyor.

VLC multi-track ses ve altyazı, hız kontrolünü destekler. VLC FLAC, MKV, MOV, TS ve Ogg, dahil olmak üzere tüm video formatlarını destekler.

Müzik ve video dosyalarını oynatmak için mükemmel bir uygulamadır. VLC for Windows Phone, Windows ve MAC masaüstü sürümü gibi çoğu video ve ses dosyalarını oynatmanın yanı sıra, internet videoları ve DVD video dosyaları oynatmayı da sağlar.

VLC Media Player mobil uygulaması ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi içeriyor ve doğrudan klasörleri taramak için izin verir. Multi-track ses ve altyazı desteği vardır. Ses seviyesini ve parlaklığını, en-boy oranı ayarlamaları ve hareketlerini destekler. Ayrıca ses kontrolü için bir widget içerir, ses kulaklık kontrolü, kapak resmi ve tam bir ses medya kütüphanesini desteklemektedir.

AVI, MP4 video dosyalarını oynatma ve bluetooth kontrolü ile ilgili sorunlar da giderilmiş durumda.

VLC for Windows Phone İçin Yorum Yap