VLC for Android

Sponsorlu Bağlantılar
Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz VLC Medya Oynatıcı

VLC Media Player (VLC for Android) Android mobil cihazlar için ücretsiz kullanabileceğiniz en iyi video oynatıcıdır. Bilgisayar üzerinde kullanılan en popüler medya oynatıcısı olan VLC Media Player programını artık Android mobil cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde sunduğu kaliteli mobil cihazlar üzerinde de devam ettiriyor.

VLC for Android uygulaması MKV, MP4, AVI, MOV, OGG, FLAC, TS, M2TS, Wav ve AAC de dahil olmak üzere medya formatları destekler.

Beta aşamasında olduğu için bazı küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Müzik ve video dosyalarını oynatmak için mükemmel bir uygulamadır. VLC for Android, Windows ve MAC masaüstü sürümü gibi çoğu video ve ses dosyalarını oynatmanın yanı sıra, internet videoları ve DVD video dosyaları oynatmayı da sağlar.

VLC Media Player mobil uygulaması ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi içeriyor ve doğrudan klasörleri taramak için izin verir. Multi-track ses ve altyazı desteği vardır. Ses seviyesini ve parlaklığını, en-boy oranı ayarlamaları ve hareketlerini destekler. Ayrıca ses kontrolü için bir widget içerir, ses kulaklık kontrolü, kapak resmi ve tam bir ses medya kütüphanesini desteklemektedir.

AVI, MP4 video dosyalarını oynatma ve bluetooth kontrolü ile ilgili sorunlar da giderilmiş durumda.

VLC for Android Hakkında Yazılar

VLC for Android” İçin 2 Cevap

VLC for Android İçin Yorum Yap