Vodafone Yanımda (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda, Vodafone hattınız ile ilgili tüm işlemleri kolay ve hızlı yapabileceğiniz iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz ev Türkçe uygulama. Hiçbir ücret ödemeden güvenli ve kolay bir şekilde işlemlerinizi yapın.

Vodafone Türkiye tarafından iOS mobil cihazlar için resmi Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Fatura sorgulama ve ödeme, lira yükleme, tarife değiştirme ve paket satın alma gibi pek çok işlemleri yapmanıza imkan sağlar. Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodefone müşteri hizmetlerini aramak veya şubelerine gitmenize gerek kalmayacak. Bireysel müşteriler için geliştirilen bu uygulama pek çok işlemi iOS cihazlardan yapmak mümkündür.

Kullandığınız Vodafone tarife ve paketinde kalan kullanımları, güncel fatura detayını öğrenmek artık çok kolay olacak. Vodafone Yanımda uygulama arayüzü kolay bir kullanım sunar. Bazı işlemlerde sıkıntılar oluşabilir ancak işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Faturanızı ödeyebilir veya faturasız hatlara cep lira yüklemesi yapabilirsiniz. Paketiniz bittiyse ek paket satın alabilir, ayrıca tarife değişikliği yapılabilir.

Uygulamanın kullanımı ile ilgili bir çok kullanıcı şikayet etmektedir. Güncellemeler ile bu sorunlar ortadan kaldırılabilir. Uygulamanın en dikkat çekici yanı ise, kalan kullanım ve bakiyenizi takip etmek için farklı büyüklükteki iOS widget’lar sunar.

Bunların yanı sıra Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınızı yurt dışı kullanımına açıp-kapatmak işlemlerini yapabilirsiniz. Sizde Vodafone Yanımda uygulamasını indirin ve şubeye gitmeden hattınız ile ilgili işlemlerinizi kolayca yapın.

Vodafone Yanımda (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap