Voice Changer (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için ses kaydetme ve ses değiştirme uygulaması

Voice Changer, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad) mobil cihazlar için ücretsiz ses değiştirme, ses kayıt uygulaması. Voice Changer Free uygulaması sayesinde sesinizi değiştirerek arkadaşlarınızı işletebilirsiniz. Sesinizi komik seslere dönüştürerek arkadaşlarınızı şaşırtın.

Uygulama sadece ses değiştirme değil, ses kaydetme imkanı da sunuyor. Uygulama da kadın erkek, çocuk, tavşan vb ses efektleri mevcut. Bu ses efektleri sayesinde sesinizi tamamen değiştirebilirsiniz.

Eğlenceli ve komik bir uygulama arıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Sıkıcı zamanlarınızı neşelendirecek güzel bir uygulama.

Uygulamanın kullanımı çok kolaydır aslında. İlk önce iPhone telefondan veya iPad tabletten gerçek zamanlı olarak sesler kaydederek çeşitli efektler ekleyerek ortamı tamamen değiştirebilirsiniz. Doğrudan ses kaydetme imkanı sağlaması kullanım açısından size bir çok kolaylık sağlayacaktır.

Kaydedilen dosyaları kolayca yeniden düzenlemek mümkündür. Bu konuda sorun yaşamazsınız. Yaptığınız çalışmaları e-posta yoluyla ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşabilirsiniz. Ya da, telefon aramaları yaparak arkadaşlarınızı işletmek de mümkündür. Hayatı biraz daha eğlenceli hale getirmek sizin elinizde. Voice Changer uygulamasını yükleyin, sesinizi değiştirin ve her şey değişsin.

Voice Changer (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap