Voice Record Pro 7 İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Voice Record Pro 7: iPhone, iPad Ücretsiz Ses Kayıt Uygulaması

Voıce Record Pro 7

Voice Record Pro 7; iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir ses kayıt uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Telefonlarınız da bulunan ses kayıt uygulamalarının dışında farklı bir şeyler arıyor iseniz bu uygulamayı size tavsiye edebilirim. Uygulama size daha fonksiyonel olarak gelebilir.

Yapacağınız kayıtları AAC, MP4 ve M4A formatlarında saklamanıza imkan sağlamaktadır. Ardından kayıtları Google Drive, DropBox, OneDrive, Box Cloud, SoundCloud gibi servislere transfer edebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız kayıtlar telefonunuzda yer kaplamayarak, bulut depolama alanlarında saklanır ve İnternetiniz kesintiye uğramadığı müddetçe kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulama oldukça basit bir arayüze sahiptir. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya desteği de sunuyor. Böylece elde edeceğiniz kayıtları sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. İstediğiniz zaman rahat bir şekilde kayıtlarınız üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Kolay gelsin…

Voice Record Pro 7 İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap