Voice Translator Free (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.3
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Söylenenleri İstediğiniz Bir Dilde Yazıya Döken Program

Voice Translator Free (Ses Tercümanı), söylenenleri 50’den fazla dilde yazma ve çevirmeyi sağlayan Android mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır. Konuşma dilini ve konuşmayı çevireceği dili seçtikten sonra butona basarak konuşmaya başlayın ve otomatik olarak çevirisini yapsın. Voice Translator Free uygulaması ile söylediklerinizi istediğiniz herhangi bir dilde yazıya dökün.

Voice Translator Free (Ses Tercümanı) uygulaması direkt söylediklerinizi istediğiniz herhangi bir dile çevirecek. Google Play Store üzerinde en heyecan verici uygulamalardan biridir. Konuşulanları yazıya döken program arayanlar için güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Sesi kaydedip hem Türkçe hem de diğer dillerde yazılanları okuyup çevirisini yapıyor. mobil cihazlarında hem çeviri hem de söylenenleri başka dillerde yazıya döken program arayanlar için gerçekten harika bir uygulama.

Voice Translator Free söylenenleri yazıya çeviren programın desteklediği diller. Afrikanca, Arnavutça, Arapça, Azerice, Bengalce, Belarusça, Bulgarca, Katalanca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekce, Danimarkaca, Flemenkçe, İngilizce, Esperanto, Estonca, Filipince, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati dili, Hintçe, Haitian Kreole, İbranice, Macarca, İzlandaca, Endonezyaca, İrlandaa, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Letonca, Makedonca, Malay dili, Maltaca, Norveçce, Farsça Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Svahili Dili, İsveççe, Tamil dili, Telugu dili, Tay dili, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Galce, Yiddiş.

Android için Voice Translator Free (Ses Tercümanı) uygulaması ile söyleneni başka dillerde yazıya çevirin.

Voice Translator Free (Android) İçin Yorum Yap