Voice Translator Pro (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Söylenenleri İstediğiniz Bir Dilde Yazıya Döken Program

Voice Translator Pro (Ses Tercümanı), söylenenleri 50’den fazla dilde yazma ve çevirmeyi sağlayan Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulamadır. Konuşma dilini ve konuşmayı çevireceği dili seçtikten sonra butona basarak konuşmaya başlayın ve otomatik olarak çevirisini yapsın.

Voice Translator Pro (Ses Tercümanı) uygulaması direkt söylediklerinizi istediğiniz herhangi bir dile çevirecek. Windows Mağaza üzerinde en heyecan verici uygulamalardan biridir. Konuşulanları yazıya döken program arayanlar için güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Sesi kaydedip hem Türkçe hem de diğer dillerde yazılanları okuyup çevirisini yapıyor. mobil cihazlarında hem çeviri hem de söylenenleri başka dillerde yazıya döken program arayanlar için gerçekten harika bir uygulama.

Voice Translator Pro söylenenleri yazıya çeviren programın desteklediği diller. Afrikanca, Arnavutça, Arapça, Azerice, Bengalce, Belarusça, Bulgarca, Katalanca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekce, Danimarkaca, Flemenkçe, İngilizce, Esperanto, Estonca, Filipince, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati dili, Hintçe, Haitian Kreole, İbranice, Macarca, İzlandaca, Endonezyaca, İrlandaa, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Letonca, Makedonca, Malay dili, Maltaca, Norveçce, Farsça Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Svahili Dili, İsveççe, Tamil dili, Telugu dili, Tay dili, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Galce, Yiddiş.

Windows Phone için Voice Translator Pro (Ses Tercümanı) uygulaması ile söyleneni başka dillerde yazıya çevirin.

Voice Translator Pro (Windows Phone) İçin Yorum Yap