Voicedocs (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Türkçe Sesi Yazıya Çevirme Programı

4.1/5, Toplam: 21 kişi

Voicedocs, konuştuklarımızı yazıya döken kullanımı kolay ücretsiz otomatik sesi yazıya çevirme programıdır. Parmaklarınız yorulmadan kolayca konuştuklarınızı Windows bilgisayarda yazmaya başlayacaktır. Bu yazılıma benzer ama tersi işlev yapan Balabolka yazıyı sese dönüştüren bir araçtı. Ancak bu alanlarda Türkçe kullanım mevcut değildi. Voicedocs bu alanda ilklerden biridir ve Türkçe konuşmaları da yazıya çeviren bir araçtır.

Voicedocs Nasıl Kullanılır?

Android için Voicedocs indiriPhone, iPad için Voicedocs indir

İnternet bağlantınızın olması gerekir (Mobil cihazınızın veya evdeki modemin olması da yeterlidir.)

Voicedocs kullanımı için Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil cihazlara bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Hem mobil cihazınızda hem de bilgisayarda Voicedocs çalıştırın.

Bilgisayarda çalıştırdığınız zaman Eşleştirme kodunu gösterecektir. Bu eşleştirme kodunu hemen mobil cihazınızda kod alanına yazın ve eşleştirmeyi yapın. (Eğer eşleştirme kodunda sıkıntı olursa Menü düğmesine basın ve Yeni eşleştirme kodu al seçeneğine tıklayarak, yeni bir kod alın ve aynı işlemleri tekrar yapın.)

Mobil cihaz ile bilgisayar arasında bağlantı sağlandıktan sonra mobil cihazınızdan konuşmaya başlayın. Yalnız fare imlecinin Metin belgesi, Word gibi yazı yazma uygulamalarından birinin penceresinde yer alması gerekiyor.

Voicedocs (Windows) İçin Yorum Yap