VoiceMaster İle Skype Aramalarda Konuşma Sesinizi Değiştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Web’de herkes Skype yazılımını en az bir kes kullanmış olmalı ve birçok aile üyesi veya arkadaşıyla sohbet ederken çevrimiçi seslerini değiştirme gibi bir düşüncesi olmuştur. VoiceMaster adında bir yazılım ile bunu kolaylıkla yapmak mümkündür.

Skype İçin VoiceMaster

VoiceMaster ile birçok yönden sesleri değiştirme yeteneğinden yararlanabilirsiniz. Aramalarda sesinizi değiştirmek için bir çok ses efektleri sunmaktadır. Sizde eğer arkadaşlarınızı işletmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

voicemaster-ile-skype-ses-degistirin

VoiceMaster nasıl kullanılır?

Bilgisayara VoiceMaster indirmek için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın. Programı indirin ve yüklemeyi gerçekleştirin. Yükleme tamamlandıktan sonra, programın kullanımının çok kolay olduğunu söyleyebiliriz.

VoiceMaster
Skype Ses Değiştirme Programı

Skype programını açın ve herhangi bir arkadaşınız ile bir konuşma başlatın. VoiceMaster otomatik olarak gözükecektir. Arayüzün üst kısmında üç sekme görmelisiniz;

  1. Main
  2. Tools
  3. About.

Main sekmesi sesi değiştirmek için gereken bölümdür. Sesi değiştirmek için program arayüzünde yer alan ses düğmesini aşağı veya yukarı kaydırın. Sesinizin nasıl değiştiğini canlı ses dalga görüntüleyici de görebilirsiniz. Evet sadece bunu yaparak Skype konuşmalarda sesinizi değiştirebilirsiniz.

Windows her açılışta otomatik olarak VoiceMaster programını çalıştıracaktır. Bunu yapmasını istemiyorsanız Tools (Araçlar) sekmesinden bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, bu bölümden, Denetim Masasına gitmeden VoiceMaster programını kaldırabilirsiniz.

Sonuç olarak eğlenmek için Skype aramalarında sesinizi değiştirmek için VoiceMaster programını kullanabilirsiniz.

VoiceMaster
Skype Ses Değiştirme Programı

VoiceMaster İle Skype Aramalarda Konuşma Sesinizi Değiştirin İçin Yorum Yap