Vole Media CHM

Sponsorlu Bağlantılar
3.54.61014
Sponsorlu Bağlantılar

.CHM Formatında Dosya Oluşturma Programı

Vole Media CHM önizleme, inceleme ve dijital işareti destekleyen bir MS Office Word tabanlı multimedya kütüphanesi sunan .CHM dosyası oluşturmak ve bu dosyaları açmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Önizleme, inceleme ve dijital imza destekleyen bir Microsoft Office Word tabanlı multimedya kütüphanesi içerir.

Vole Media CHM bir tek dosya kütüphanesinde artı MS Office Word tabanlı kütüphane açıklaması içine tüm belgeleri ve online kaynakları entegre edebileceğiniz bir multimedya kütüphanesidir. Vole Media CHM, VMC multimedya kütüphaneye yerel disk görüntüleri, ses, video, belge ve çevrimiçi kaynaklarını entegre edebilir ve dahili medya oynatıcı ile bunları önizleme yapabilirsiniz.

Vole Media CHM ile hazırlayacağınız .CHM dosyaları için müzik ve resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca kolayca Microsoft Office Word dosyaları .CHM dosya formatına dönüştürebilirsiniz.

Vole Media CHM yerleşik medya oynatıcı ile çevrimiçi kaynaklara ve belgelere önizleme yapabilirsiniz. Diğer uygulamayı açmak zorunda değilsiniz. Vole Media CHM herhangi bir yerel disk ve çevrimiçi resim, ses, görüntü önizleme yapabilirsiniz. Vole Media CHM, Microsoft Office Word, Excel, PDF, CHM, VMC, RTF, TXT, SWF, GIF, HTM, HMT, YouTube video, web siteleri, web sayfası ve dosya klasörünü sunabilirsiniz.

Program için gerekli: .Net Framework 3.5

Vole Media CHM İçin Yorum Yap