Volumouse: Mouse/Fare Tekerleğini Kullanarak Ses Kontrolü Yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda sık sık hoparlör ses seviyesini değiştirmeniz gerekiyorsa, Volumouse aradığınız program olabilir. Fare ile yapabileceğiniz bir çok şey vardır. Sayfaları aşağı yukarı kaydırma vs işlemler için fare kullanırız. Ama eğer fare tekerleğini kullanarak ses seviyesini kontrol etmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Volumouse sadece fare tekerleği ile Windows bilgisayar hoparlörlerinden ses seviyesini kontrol etmenizi sağlayacak. Normalde, ses düzeyini değiştirmek için, sistem tepsisinde ses simgesine tıklayıp ardından ses artırma veya ses kısma yapıyoruz. Ama Volumouse ile, fare tekerleğini kullanarak ses denetimi yapabilirsiniz.

Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman, çeşitli ayarlar ve seçenekler göreceksiniz. Fare (mouse) tekerleği kullanarak ses seviyesini değiştirmek için zaman belirlemek için kurallar ayarlayabilirsiniz. Örneğin, Ctrl tuşunu basılı tutup ve ardından fare tekerleğini hareket ettirerek ses kontrolü yapma ayar seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca cihazlar, bileşenler ve kanallar tanımlayabilirsiniz. Adımlar parametresi ses seviyesini ne kadar artırılacağımızı veya tekerleğin sesi ne kadar azaltması gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

Belirlediğiniz şartları program yerine getirmiyorsa, yardım bölümünden faydalanabilirsiniz. Fare tekerleği ile basit bir şekilde ses seviyesi ayarlarını uygulayabilirsiniz.

Volumouse İndir – Free Download

Volumouse programının 32-64 bit ayrı sürümleri ve ayrıca Türkçe dil paketini indirebilirsiniz.

Volumouse 32 Bit – Volumouse 64 Bit – Volumouse Türkçe Yama

Volumouse: Mouse/Fare Tekerleğini Kullanarak Ses Kontrolü Yapın İçin Yorum Yap