Volumouse Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Volumouse Türkçe Yama Dosyası

3/5, Toplam: 1 kişi

Volumouse programını Türkçe kullanmak için bu ücretsiz Türkçe dil paketini kullanabilirsiniz. Sadece fare tekerleğini yuvarlayarak, bilgisayar ses düzeyini kontrol etmek için Volumouse ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Fare tekerleği ile sesi azaltmak veya sesi artırmak parmaklarınızın ucunda olacak. Çok kolay bir şekilde fare ile ses seviyesini kontrol edebilirsiniz.

Volumouse biraz karmaşık gibi gözükse de, çok kolay bir kullanım sunuyor. Fare tekerleğinin ses seviyesini değiştirmesi için kullanılacak zamanı belirlemek için bir dizi kurallar tanımlamanız gerekiyor. Yapacağınız ayarlamalar ile fare tekerleği ona göre ses seviyesini değiştirecektir.

Örneğin: Sol fare düğmesi basılı iken fare imleci görev çubuğu üzerinde olduğunda, Alt tuşuna basılı tuttuğunuz zaman ses kontrolünü fare tekerleğini kullanarak yapabilirsiniz.

Ayrıca Media Player, BsPlayer, Gom Player, iTunes medya oynatıcıları kullandığınız zaman fare tekerleği ile ses kontrolü yapmanızı sağlayan bir seçeneği de mevcuttur.

Tanımladığınız koşullardan memnun olmadığınız zaman, fare tekerleği tam olarak önceki gibi, normal kaydırma görevler için kullanılacaktır.

Volumouse Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Volumouse programının Türkçe dil paketini indirin ve programın olduğu aynı dizine (C:\Program Files\Volumouse\) kopyalamanız Türkçeleştirme için yeterli olacaktır.

Volumouse (32 Bit) İndir
Fare Tekerleği İle Ses Kontrol Etme Programı
Volumouse (64 Bit) İndir
Fare Tekerleği İle Ses Kontrol Etme Programı

Volumouse Türkçe Yama Hakkında Yazılar

Volumouse Türkçe Yama İçin Yorum Yap