VoodooShield

Sponsorlu Bağlantılar
2.12
Sponsorlu Bağlantılar

Virüs ve Casus Yazılımlardan Koruma Programı

  • Tüm virüs ve casus yazılımları engelleme.
  • Gelişmiş antivirüs koruma sistemi.
  • Beyaz liste ve kara liste.
  • Ücretsiz antivirüs.

VoodooShield virüs, malware ve diğer zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ücretsiz antivirüs programıdır. Çoğu virüs, web tarayıcılar aracılığıyla saldırır. Doğru kullanıldığında, VoodooShield etkili tüm e-posta ve tarayıcı tabanlı virüs ve malware casus yazılımları engeller.

Geleneksel kara liste antivirüs yazılımı bir günde 15000 yeni virüsleri engellemek için çalışır. Antivirüs şirketleri muhtemelen tüm yeni virüslerin takip edilemeyeceğini fark etmiştir, bu yüzden farklı bir yaklaşım oluşturdular. VoodooShield, yazılım kodları hariç tüm çalıştırılabilir kodları (virüsler dahil) engeller.

VoodooShield virüs koruması için özel bir proaktif beyaz liste yaklaşımı kullanır.

VoodooShield, ticari olmayan kullanım için ücretsizdir.

VoodooShield geleneksel antivirüs yazılımından tamamen farklı olduğundan, bunu doğru kullanmak için nasıl çalıştığını anlamak çok önemlidir.

VoodooShield en yeni ve diğer tüm virüs, trojan ve diğer kötü amaçlı yazılımları engellemek için gelişmiş bir antivirüs koruma özelliği sunuyor.

Virüs, trojan, malware ve diğer casus yazılımlara karşı sisteminiz için tam bir koruma sağlayacak ücretsiz antivirüs programı için VoodooShield yazılımını deneyebilirsiniz.

VoodooShield Hakkında Yazılar

VoodooShield İçin Yorum Yap