VoodooShield: Windows için ücretsiz virüs koruma programı

Sponsorlu Bağlantılar

Sisteminizde çalışan anti-virüs programları tarayıcı tabanlı virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlamada başarısız olabilir. Böyle durumlarda size yardımcı olacak tüm çalıştırılabilir kodları engellemeyi sağlayan yetenekli bir program mevcuttur. Her zaman yürütülebilir (malware dosya olabilir) çalıştırmak istediğinizde izin vermeniz gerekir. Bundan sonra, sadece “beyaz listede” programları çalıştırmayı sağlayabilir ve bunun dışında yazılımların çalışmasını engelleyebilirsiniz. VoodooShield bunu yapan ve uygun seçenekleri ile karşımıza çıkan ücretsiz antivirüs programıdır.

VoodooShield Virüs Koruması

VoodooShield Virus Protection ücretli sürümü ticari olmayan kullanım için ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Bu ücretsiz sürümü yeni yayınlandığı için yakında kullanıcı kaydı ve beyaz liste editörü ile birlikte güncelleme alabilirsiniz.

voodooshield-tarama

Program bilgisayarınızda yapılan değişikleri denetlemek ve izin vermek için Microsoft Windows Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) için daha iyi bir alternatif olarak tasarlanmıştır. Bu UAC ile uyumlu olmasına karşın, VoodooShield, UAC devre dışı olduğu zaman iyi çalışıyor. Yükleme sırasında, VoodooShield optimal bir durumda çalışabilmek için UAC devre dışı bırakır.

Programı bilgisayarınıza kurduğunuzda sistem tepsisinde simgesini göreceksiniz. Simgesine tıkladığınızda, çalıştırılabilir 3 mod sunacak;

Training (Eğitim): VoodooShield bu modda kapalıdır ve bilgisayarınız koruma altında değildir.

Smart Mode (Akıllı Mod): VoodooShield hala kapalıdır ama kullanıcı alanından çalıştırılan programlara karşı bilgisayarınızı korur.

Always On (Her zaman açık):Program, beyaz listede olmayan çalışan programları engeller.

Ücretsiz sürümü programın gelişmiş seçeneklerinde değişikliklere izin vermez. Bu yüzden beyaz listede olmasını istediğiniz dizinleri yönetmeye izin vermeyebilirsiniz. Program otomatik olarak Windows klasöründe olan her şeyi listeye eklenmesini sağlar.

Windows klasöründe malware dosyası olsa bile, VoodooShield beyaz listeye bu klasörü tanımlamaya ve otomatik olarak çalıştırmaya izin verir. Bu konuda çok dikkat edilmesi gerektiğini belirtmek isteriz.

VoodooShield İndir

VoodooShield ücretsiz sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

VoodooShield İndir
Virüs ve Casus Yazılımlardan Koruma Programı

VoodooShield: Windows için ücretsiz virüs koruma programı İçin Yorum Yap