VPN Unlimited (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Anonim, Güvenli İnternet Gezintisi İçin VPN Uygulaması

VPN Unlimited for Windows, hiçbir sınırlama olmadan ve güvenli bir şekilde internette gezinmeye yardımcı olan gelişmiş bir VPN programdır. İnternet kimliğinizi herkesten ve özellikle internet korsanlarından gizleyerek sorunsuz bir internet keyfi sunar.

Özellikle ülkemizde sürekli olarak internet kısıtlamaları gelmektedir. En popüler sitelere erişim engeli ile karşılaşmaktayız. Herhangi bir kısıtlama olmadan yasaklı sitelere giriş için VPN Unlimited programını kullanabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş dendiği zaman akla hemen Hotspot Shield gelmektedir. Alternatif bir anonim gezinti programı arıyorsanız VPN Unlimited deneyebilirsiniz. VPN Unlimited ücretli bir programdır. Bazı kısıtlamalar ile ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited proxy sunucuları aracılığıyla yurt dışından internete giriş yapar gibi yasaklı site engelini ortadan kaldırır. Farklı bir bir konumdan bağlanarak hem engellenmiş sitelere giriş yapmayı hem de IP adresini gizleyerek güvende olmanızı sağlar. VPN programları internette tamamen özgür olmanın adıdır. Her ne kadar bu iddaa doğru gibi gözükse de, fazla açılmamayı tavsiye ederiz.

VPN Unlimited kullanmanız için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra Android, iOS gibi cihazlardan hesabınıza giriş yaparak aynı şekilde kullanabilirsiniz. Uygun VPN ayarlarını yaptıktan sonra hangi proxy sunucudan bağlanacağına karar vererek gezinmeye başlayabilirsiniz.

VPN Unlimited (Windows) İçin Yorum Yap