VPN Unlimited (Android .APK)

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.289
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin VPN Unlimited Uygulamasının APK Dosyası

VPN Unlimited uygulamasının Android mobil cihazlar için sunulan VPN Unlimited.apk dosyasıdır. Google Play Store’ye giriş yapmadan doğrudan telefona veya tablete indirebilirsiniz.

VPN Unlimited for Android, güvenli ve özel internet gezintisi sağlamak amacıyla tasarlanmış Android telefon ve tablet için yasaklı sitelere giriş uygulamasıdır. Android cihazdan bir web sitesine giriş yaparken “web sitesi engellendi” mesajı alabilirsiniz. Bu engellemeleri atlatmak için VPN Unlimited uygulamasını kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited uygulaması Android mobil cihazınızın internet bağlantısını güvende tutmak ve internet bağlantısını şifrelemek için yardımcı olacaktır. Gizliliğinizi korumak için olanak sağlar ve internet trafiğinin izlenmesine karşı koruma sağlar. VPN Unlimited Android cihazınız için kötü amaçlı saldırılara karşı güvenilir bir araçtır.

Oluşturacağınız hesaptan çoklu bağlantılar yapabilir, VPN hizmetine bir kez ödeme yaptıktan sonra iOS, Mac OS X, MS Windows, Linux ve Android dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited uygulaması ile bölgesel olarak kısıtlanmış web içerik engelini kaldırmak için iyi bir yardımcı olacaktır. WiFi bağlantısını koruma altına alarak kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışan internet korsanlarına karşı internet güvenliğini korur.

Herhangi bir ağdan herhangi bir web siteye özel ve gizli bağlantı sağlayabilirsiniz. Uygulama sizlere dünyan genelinde farklı coğrafi konumlardan giriş yapabileceğiniz VPN sunucular sunmaktadır. Halka açık, okul, otel, restoran, kafe gibi WiFi bağlantı noktalarında sizi koruma altına alır. Aynı ağ üzerinden size zarar vermek isteyen kullanıcı ve bağlantılara karşı güçlü koruma sağlar. Engellenmiş web sitelere giriş yapmanın yanı sıra internet üzerinde gönderilen verileri şifreler.

Not: VPN Unlimited uygulamasının deneme sürümüdür. Uygulamayı kullanmak için ilk önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Diğer cihazlardan daha önceden hesap oluşturduysanız aynı hesap üzerinden giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı tam anlamı ile kullanmak için sizlere sunulan paketlerden birini satın almanız gerekir. Bütçenize uygun paketlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

VPN Unlimited (Android .APK) İçin Yorum Yap