VPN Unlimited (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
4.4
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Anonim, Güvenli İnternet Gezintisi İçin VPN Uygulaması

VPN Unlimited for iOS, iOS cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) internette sörf yaparken gizlilik ve güvenliğinizi korumak için iyi bir çözümdür. Kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve yenilikçi şifreleme yöntemleri sunar. Anonim olarak internette gezinmek için şifrelenmiş, güvenli ve özel internet bağlantısı uygulamasıdır. Yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz kaliteli VPN uygulamalarından biridir.

VPN Unlimited uygulaması internet trafiğini izlenmesini engeller. İnternette yaptıklarınızın başkaları tarafından takip edilmesini istemiyorsanız bu uygulama yardımcı olacaktır. Gerçek IP adresinizi gizler ve herhangi bir coğrafi konumdan bağlantı sağlamanız için yüzlerce VPN sunucu içermektedir.

Oluşturacağınız hesaptan çoklu bağlantılar yapabilir, VPN hizmetine bir kez ödeme yaptıktan sonra iOS, Mac OS X, MS Windows, Linux ve Android dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited uygulaması ile bölgesel olarak kısıtlanmış web içerik engelini kaldırmak için iyi bir yardımcı olacaktır. WiFi bağlantısını koruma altına alarak kimlik bilgilerinizi çalmaya çalışan internet korsanlarına karşı internet güvenliğini korur.

Herhangi bir ağdan herhangi bir web siteye özel ve gizli bağlantı sağlayabilirsiniz. Uygulama sizlere dünyan genelinde farklı coğrafi konumlardan giriş yapabileceğiniz VPN sunucular sunmaktadır. Halka açık, okul, otel, restoran, kafe gibi WiFi bağlantı noktalarında sizi koruma altına alır. Aynı ağ üzerinden size zarar vermek isteyen kullanıcı ve bağlantılara karşı güçlü koruma sağlar. Engellenmiş web sitelere giriş yapmanın yanı sıra internet üzerinde gönderilen verileri şifreler.

Not: VPN Unlimited uygulamasının deneme sürümüdür. Uygulamayı kullanmak için ilk önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Diğer cihazlardan daha önceden hesap oluşturduysanız aynı hesap üzerinden giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı tam anlamı ile kullanmak için sizlere sunulan paketlerden birini satın almanız gerekir. Bütçenize uygun paketlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

VPN Unlimited (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap