VPN Unlimited (MAC)

Sponsorlu Bağlantılar
2.19
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Anonim, Güvenli İnternet Gezintisi İçin VPN Uygulaması

VPN Unlimited for Mac, Mac bilgisayarlardan güvenli ve gizli bir şekilde internette gezinmek için kullanacağını gelişmiş bir VPN programıdır. İnternet filtrelerini atlamak ve istediğiniz herhangi bir web sitesine sınırsız erişim yapmak için yardımcı olacaktır. Yasaklı sitelere giriş için VPN programı arayanlar için alternatif bir programdır.

Facebook, oyun siteleri, video siteleri ve daha bir çok sitenin engelini kaldırmak için VPN Unlimited uygulamasını kullanın. Yüzlerce sunucu üzerinden giriş yaparak engelli sitelere giriş yapabilirsiniz. Gerçek IP adresini gizler ve sahta IP adresleri ile sitelere giriş yaparak güvende kalmanızı sağlar. Kolayca bağlantı hızının en yüksek olduğundan emin olduğunuz sunucular arasında geçiş yapabilir ve dünyanın dört bir yanından tüm favori kaynaklara erişebilirsiniz.

VPN Unlimited uygulaması Mac OS X 10.9 ve üzeri sürümler ile uyumlu çalışır. İnternette sınırlama olmadan özgürce anonim gezinti için bu uygulama faydalı olacaktır. Uygulamanın en kötü yanı ise ücretli olmasıdır. Piyasada yüzlerce ücretsiz VPN programı bulabilirsiniz. Hotspot Shield ücretsiz VPN programlar arasında en iyilerden biridir. VPN Unlimited programı tam anlamı ile internet güvenliği sağlayamadığı için ne diye tercih etmeliyiz diye düşünebilirsiniz. Bu konuda haklı olduğunuzu söylemek gerekir. Denemekten zarar gelmez, yinede bir deneyin derim.

Anonim internet gezinti için şifreli, güvenli ve özel internet erişimi için VPN Unlimited uygulamasını kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited (MAC) İçin Yorum Yap