VPN Unlimited (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Anonim, Güvenli İnternet Gezintisi İçin VPN Uygulaması

VPN Unlimited for Windows Phone, hiçbir sınırlama olmadan ve güvenli bir şekilde internette gezinmeye yardımcı olan gelişmiş bir VPN programdır. İnternet kimliğinizi herkesten ve özellikle internet korsanlarından gizleyerek sorunsuz bir internet keyfi sunar.

VPN Unlimited tüm internet kısıtlamalarını ortadan kaldırmak ve internet güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Windows Phone cihazdan internette özel ve gizli gezinmek için en iyi VPN uygulamalardan biridir. Kolay, kullanışlı ve kaliteli özellikleri pek çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Yasaklı sitelere giriş yapmak için işe yaramayan uygulamaları bir kenara bırakın. Windows Mağaza üzerindeki en iyi VPN uygulaması diyebiliriz.

VPN Unlimited, proxy sunucuları aracılığıyla yurt dışından internete giriş yapar gibi yasaklı site engelini ortadan kaldırır. Farklı bir bir konumdan bağlanarak hem engellenmiş sitelere giriş yapmayı hem de IP adresini gizleyerek güvende olmanızı sağlar. VPN programları internette tamamen özgür olmanın adıdır. Her ne kadar bu iddaa doğru gibi gözükse de, fazla açılmamayı tavsiye ederiz.

VPN Unlimited kullanmanız için bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra Android, iOS, Windows Phone gibi cihazlardan hesabınıza giriş yaparak aynı şekilde kullanabilirsiniz. Uygun VPN ayarlarını yaptıktan sonra hangi proxy sunucudan bağlanacağına karar vererek gezinmeye başlayabilirsiniz.

VPN Unlimited (Windows Phone) İçin Yorum Yap