VSO Downloader

Sponsorlu Bağlantılar
5.0.1.41
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Video İndirme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

VSO Downloader, web siteleri üzerindeki videoları indirmeyi sağlayan gelişmiş bir ücretsiz ve Türkçe video indirme programıdır. VSO Downloader, web üzerinde açılan videoları otomatik olarak indirir. İndirilen videoları hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayara kaydedebilirsiniz.

VSO Downloader web sitesi üzerinde izlediğiniz online videoları otomatik olarak algılar, herhangi bir tarayıcı ile çalışır ve sabit diskinize indirme başlar.İIndirme sayfasını kapatsanız bile video indirmeye devam edecektir.

VSO Downloader bir çok kullanışlı özellikler de sunuyor. Dosya boyutunu en az olacak şekilde ayarlayabilir ve indirmelere filtre uygulayabilirsiniz. Ayrıca dahili reklam engelleyici özelliği sayesinde reklam videoları görmezlikten gelir.

VSO Downloader diğer özelliklerine bakacak olursak; indirme geçmişi, çoklu iş parçacıklı indirme, HTTPS ve SOCKS5 desteği ve daha fazlasını içerir. VSO Downloader kendi orijinal formatında videoyu indirmek veya (Pro sürümü satın sürece filigranlı) birçok popüler formatları çevirebiliriz.

VSO Downloader İçin Yorum Yap