VSO Media Player

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.12.521
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz multimedya oynatıcı

VSO Media Player, şifreli Blu-ray diskler de dahil olmak üzere çeşitli müzik ve video dosyalarını oynatmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

VSO Media player, tek başına çalışır; desteklenecek dosyalar için ek yazılım veya codec yüklemenize gerek yoktur. VSO Media player, DVD ve Blu-ray yapısını okumak için özel olarak hazırlanmış bir desteğe sahiptir.

VSO Media Player küçük yükleme boyutuna sahiptir. Ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Dahili codec bileşenleri sayesinde ekstra codec paketi yüklemeye gerek kalmadan tüm popüler medya formatlarını destekler.

Hoş ve sade bir arayüze sahiptir. İzlemek istediğiniz videoları veya dinlemek istediğiniz müzikleri arayüzüne sürükleyerek ekleyebilirsiniz. Oynatmayı kontrol etmek için alt kısmında çalma ve durdurma, önceki veya sonraki parçalara geçme seçenekleri vardır.

İzlediğiniz videoları tam ekranda izleyebilir veya programın penceresine istediğiniz boyuta ayarlayabilirsiniz. Çalma listeleri oluşturarak sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. CD/DVD’den ve Bluray disklerden medya oynatmak da mümkündür.

VSO Media Player alt yazılı film izlemek isteyenler içinde ideal bir uygulamadır. Yazı tipi, renk, boyut vb alt yazı ayarlarını düzenleme seçenekleri vardır. Ayrıca resim görüntülemek içinde iyi bir programdır. Görüntülediğiniz resimlerin parlaklık ve kontrast vb ayarlarını yapma imkanı sağlar.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz resim, müzik, video gibi medya dosyalarını açmaya yardımcı basit bir uygulama arıyorsanız VSO Media Player’ı deneyebilirsiniz.

VSO Media Player İçin Yorum Yap