Walking War Robots (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Walking War Robots Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Walking War Robots, iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch) ücretsiz oynayabileceğiniz çok oyunculu robot savaş oyunudur. Oyun harika grafikleri ve efektleri ile sizi büyüleyecektir. 6 kişilik takımlarla oynayacağınız bu oyun gerçek zamanlı oynanmaktadır. Anlayacağınız internet bağlantısı gerektirmektedir. Sizde arkadaşlarınızla ekibinizi oluşturun en iyi takım olun.

Yapılacak saldırılara karşı önlemlerinizi alın, rakiplerinizin kurnaz taktik ve manevralarına karşı hazır olmanız gerekiyor. Düşman takımlarını yok etmeniz gerekiyor. Tüm fenerleri ele geçirdiğiniz zaman savaş robotunun gücünü, hızını ve dayanaklılığını artırmak için kullandığınız silahları daha da yükseltmeniz gerekiyor. Bir çok farklı haritada savaşın ve kazanmak için iyi bir strateji ve taktik uygulamanız gerekiyor.

Walking War Robots oyununda neler yer alıyor onlara bakalım; Farklı güçlere sahip 16 savaş robotu mevcuttur. Robotlar ve silahlar için bir çok kombinasyon seçeneği sunuyor. Oyun tarzına uygun olan savaş robotonu oluşturun. En etkileyici özellik ise tüm dünyadan katılan rakiplerle savaşmak için PvP savaşlara katılabilirsiniz. Verilen askeri görevleri tamamlayın ve karşılığında bonus hediyeler elde edin. En iyi pilot unvanını kazanmak için robotu daha güçlü ve dayanaklı yapmanız gerekir. Bunun yanı sıra iyi bir strateji ve beceri ile oynamak size avantaj sağlayacaktır.

Sizde hemen iPhone, iPad için Walking War Robots oyununu yükleyin bu harika online robot savaşları oyun dünyasına sizde katılın.

Walking War Robots (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap