Wallpaper Slideshow LT

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.0
Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Duvar Kağıdı Değiştirme Programı

Wallpaper Slideshow LT (WallpaperSS LT) otomatik duvar kağıdı değiştirici, masaüstü duvar kağıdı olarak favori fotoğrafları görüntülemek için ücretsiz harika bir yardımcı programdır. Wallpaper Slideshow duvar kağıtları koleksiyonu üzerinde tam kontrol sunuyor ve kolayca masaüstü duvar kağıdı olarak favori görüntüleri (JPG, GIF, PNG, TIFF, BMP) ayarlamanızı sağlar. Wallpaper Slideshow sağ tıklama bağlam menüsü ile tam uyumlu, kullanımı basittir.

Wallpaper Slideshow LT ile sınırsız sayıda fotoğrafları duvar kağıdı yapabilirsiniz. Rastgele ve sırayla görüntüleri değiştirmek için ayarlayabilirsiniz. JPG, GIF, PNG, TIF, BMP görüntü biçimlerini destekler. Belirleyeceğiniz sürede otomatik olarak duvar kağıdını değiştirsin (örneğin her 60 dakika). Her bilgisayar açıldığında duvar kağıdını değiştirebilir. Ekran boyutuna sığdırmak için görüntüleri otomatik boyutlandırır. Yüksek kaliteli görüntü boyutlandırma desteği içerir.

Her duvar kağıdı için farklı bir arka plan rengi kullanabilirsiniz. Windows masaüstü simgeleri gizleme yeteneği vardır. Seçilen duvar kağıtlarının bir önizlemesini görüntüler. Çoklu monitör desteği ile her monitör için farklı bir duvar kağıdı ayarlayabilirsiniz.

Fotoğrafları duvar kağıdı yapmak ve ücretsiz otomatik duvar kağıdı değiştirme programı arayanlara Wallpaper Slideshow LT aracını denemelerini tavsiye ederiz.

Wallpaper Slideshow LT İçin Yorum Yap