Waterfox Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
50
Sponsorlu Bağlantılar

Waterfox Türkçe Dil Dosyası - Türkçe Dil Desteği

Waterfox için kullanabileceğiniz resmi Türkçe dil dosyasıdır. Waterfox için Türkçe dil eklentisini yüklemektedir.

Dikkat: Eğer Türkçe yama sürümü Waterfox sürümünden daha eski ise o zaman eklenti yüklenmez ve Türkçe yama çalışmaz. Türkçe yama sürümüne göre aşağıda Waterfox sürümü her zaman yayınlanacaktır.

Waterfox, hız ve performans için optimize edilmiş ve Intel derleyici ile kurulu Firefox platformunun 64-bit çeşididir. Windows 64-bit sistemler için en hızlı web tarayıcı arayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Waterfox herhangi bir ek özellik veya bling katmıyor, aslında, otomatik olarak tüm mevcut eklentileri ve ayarları alır.

Waterfox Mozilla platformuna dayalı yüksek performanslı bir tarayıcıdır. 64-Bit sistemler için özel olarak yapılmıştır. Waterfox tüm Firefox eklentileri ile çalışacaktır ancak sadece 64-bit eklentileri destekler, şuanda Adobe Flash Player, Oracle Java ve Microsoft Silverlight içerir.

Waterfox hikayesine kısaca bakacak olursak; 16 yaşındaki bir öğrenci olan Alex Kontos tarafından 2011 yılında başlanmış ve Mozilla yardımı ile ücretsiz ve açık kaynak platformuna dayalı Waterfox 64-Bit tarayıcısı yapılmıştır.

Waterfox İndir (Windows)
Windows İçin Firefox'a Dayalı 64-Bit Tarayıcı

Waterfox Türkçe Yama Hakkında Yazılar

Waterfox Türkçe Yama İçin Yorum Yap