WavePad Audio Editor (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için ücretsiz ses düzenleme uygulaması

WavePad Audio Editor Free, wav, mp3, vox, gsm, gerçek ses, au, aif, m4a, ogg, flac, amr, mid ve daha fazlasını içeren bir dizi dosya formatını destekleyerek ses kayıtları ve dosyaları oluşturmanıza ve düzenlemenizi sağlayan Android telefon ve tablet için ücretsiz ses düzenleyicidir. Müzik dosyalarını kesme, kopyalama, yapıştırma yapabilir ve isteğe bağlı olarak yankı, amplifikasyon ve gürültü azaltma gibi ses efektleri uygulayabilirsiniz. Ek olarak, sessizlik, solmaya / solma, otomatik düzeltme ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

WavePad Audio Editor Free örnek oranları 6000 – 96000Hz, stereo veya mono 8, 16 veya 32 bit destekler. Program aynı zamanda doğrudan bir ses CD’sinden dosya yüklemenizi sağlayan basit bir CD ripper (CD’den kopyalama) içerir. Ses efektleri arasında amplifiye, normalize, ekolayzır, zarf, yankı, yankı, ters ve daha fazlası bulunur.

Tipik ses düzenleme uygulamaları

Daha uzun ses dosyalarından ses parçaları alabilirsiniz. Bir müzik parçasından vokalleri azaltmak mümkündür. Radyo yayınları veya podcast’ler için ses kesme desteği vardır. iPod, PSP veya diğer taşınabilir aygıtlarınız için ses dosyaları oluşturabilir ve bu dosyaları kaydedebilirsiniz.

Müzik dosyalarından veya kayıtlardan zil sesleri oluşturun ve mobil cihazlarınız için sevdiğiniz ve benzersiz zil sesleri yapın. Multimedya projeleri için sesli kayıtları kaydedin. Ses dosyalarını, gürültüyü, tıslama ya da sersemlemeyi kaldırarak geri yükleyin. Ses dosyalarının seviyesini normalleştirmek mümkündür.

WavePad Audio Editor (Android) İçin Yorum Yap