WaveShop (32 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.14
Sponsorlu Bağlantılar

WaveShop (32 Bit): Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Windows için ücretsiz ve açık kaynaklı bir uygulama olan Chris Korda’nın WaveShop Auido Editor programı basit bir amaca hizmet ediyor: WAV ses dosyalarını düzenleyebiliyor. Uygulama, yüklenen bir ses dosyasının dalga formu gösterir ve çeşitli düzenleme işlevlerini kullanımınıza sunar: ekleme, kesme, büyütme, geri alma ve daha fazlası.

WaveShop’u bilgisayarınızda çalıştırmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir: Arşiv dosyasını indirin, içeriğini çıkartın, WaveShop.exe dosyasını çalıştırın, kurulum sihirbazının talimatlarını izleyin. Uygulamayı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 çalıştıran bir bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Uygulamaya yüklediğiniz WAV ses dosyası arabirimin ana bölümünü kaplar – yukarıda belirtildiği gibi, ses dosyası dalga biçimi olarak görüntülenir. Üst kısımda oynatma düğmeleri, ses kaydırıcısı ve daha fazlası bulunan bir çubuk var. Üst kısmında, genellikle bulunduğu yerde, tüm uygulamanın özelliklerine ve işlevlerine kolay erişim sağlayan bir Dosya Menüsü bulunur.

WaveShop’u kullanmak basit bir 3 adımlı işlemdir:

1.Adım: Bir WAV dosyası yükleyin. Bir ses dosyasını açın, sizinle herhangi bir sorun yaşamayacak kadar kolay bir işlemdir.

2.Adım: Yüklediğiniz ses dosyasını düzenleyin. WaveShop’da, kopyalama / kesme / yapıştırma / ekleme / silme, normalleştirme, büyütme, kanalları ayıklama, ters çevirme ve daha birçok düzenleme özellikleri vardır.

3.Adım: Düzenlenmiş ses dosyasını kaydedin.

İstediğiniz kadar WaveShop‘u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz, WaveShop kaynak kodunu edinebilir ve üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

WaveShop, 32 ve 64 bit Windows sürümleri (XP, Vista, 7, 8, 10) için kullanılabilir; Taşınabilir bir sürümü de var. Arayüz karmaşık değildir. Yüklediğiniz ses dosyalarını kolayca düzenleyebilirsiniz. WaveShop ücretsiz ve açık kaynaklı bir uygulamadır.

WaveShop (32 Bit) Hakkında Yazılar

WaveShop (32 Bit) İçin Yorum Yap