Web Tarayıcılarda Saklanan Tüm Şifreleri Silme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle tüm internet hesaplarına anında erişim sağlamak için web tarayıcılarda şifreleri kaydetme alışkanlığımız vardır. Bu alışkanlık, bilgisayarınızı kullanan bir başkası için şifreleri açığa çıkarma gibi bazı dezavantajları vardır. Yaygın kullanılan web tarayıcılarının çoğu kendi yerel veritabanı dosyasına şifreyi kaydeder ve saklamak için izin verir. Bu depolanan parolalar, hesaplara hızlı erişim sağlar ancak aynı zamanda da paylaşılan bir bilgisayar kullanıyorsanız, özellikle veri hırsızlığına yol açabilir.

Tarayıcılarda saklı olan tüm kayıtlı şifreleri görüntülemek ve kaldırmak için kullanabileceğiniz Browser Password Remover ücretsiz program vardır . Ayrıca silmeden önce tüm şifrelerinizi bir yedeğini almak için izin verir.

Browser Password Remover – Tarayıcı Şifreleri Silme

web-tarayicilarda-saklanan-tum-parolalari-silme-programi-

Browser Password Remover basit bir program ve basit bir kurulum sihirbazı ile sisteminize yükleyebilirsiniz. Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, CoolNovo Browser, Opera Next, Comodo Dragon Browser, SeaMonkey Browser gibi popüler tarayıcıları destekler.

Browser Password Remover Kullanımı;

Bir kullanıcı dostu arayüzü ile geliyor. Bilgisayar sisteminize kurduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Programı çalıştırın ve ‘Show Passwords/Şifreleri Göster’ düğmesine tıklayın. Tüm web tarayıcıları, URL’leri ve saklanan şifreleri gösterecektir.
  • ‘Remove/Kaldır’ düğmesine tıklayarak tek tek kaldırabilir veya ‘Remove all/Hepsini kaldır’ düğmesine tıklayarak tüm şifreleri kaldırabilirsiniz.
  • Tüm şifrelerin bir yedeğini almak istiyorsanız ‘Backup/Yedekle’ düğmesine tıklayabilirsiniz. HTML dosyası veya bir metin dosyası olarak tüm şifrelerin yedeğini alabilirsiniz.

Program gerçekten çok hızlı çalışıyor ve bir kaç tıklama ile kayıtlı şifrelere hızlı bir erişim sağlar. Ancak, programda birkaç eksiklikler fark ettik; ilk olarak, arama seçeneği yok ve belirli bir web parolası arıyorsanız tüm listeyi aşağı kaydırmak gerekir. İkincisi ise listeden şifreleri kopyalamak için izin vermiyor.

Özetle, Browser Password Remover web tarayıcılarında kaydedilen şifreler ve veri hırsızlığından korunmak için kimlik bilgilerinizi kontrol etmek için kullanışlı ücretsiz bir araçtır.

Browser Password Remover İndir

Browser Password Remover XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile uyumludur.

Browser Password Remover İndir

Web Tarayıcılarda Saklanan Tüm Şifreleri Silme Programı İçin Yorum Yap