WebBrowserPassView Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

WebBrowserPassView Türkçe Dil Dosyası

WebBrowserPassView programını Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz Türkçe yama dosyasıdır. İndireceğiniz bu Türkçe dil dosyasını kurulum klasörüne yapıştırmanız yeterlidir.

WebBrowserPassView, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Yandex, Safari, Opera, SeaMonkey tarayıcılarda kaydedilen şifreleri görüntülemek ve kurtarmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bu tarayıcılardan girdiğiniz web site giriş bilgileri kaydedilmişse tarayıcı ayarlarından saklanan şifrelere erişim sağlayabilir veya WebBrowserPassView programını çalıştırarak tek bir tıklama ile görüntüleyebilirsiniz.

WebBrowserPassView programını kullanmanın avantajı her web tarayıcıda saklanan parolaları-şifreleri görüntülemek için ayrı ayrı her tarayıcıyı açıp bulmanız gerekir. Ama bu yazılım sayesinde tek bir tıklama ile tüm tarayıcılarda saklanan şifreleri gösterin.

Facebook, Twitter, Skype, Yahoo, Google ve Gmail gibi popüler web siteleri de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesinin şifresini unuttuysanız veya kaybetmişseniz şifreleri kurtarmak için bu programı kullanabilirsiniz.
Şifreleri görüntüledikten sonra, metin / html / csv / xml dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. Bir anlamda şifrelerin yedeğini almak olur.

Dikkat! WebBrowserPassView programı güvenlik sorunlarına yol açabilecek riskler oluşturabileceğinden kullanım sırasında dikkatli olunuz.

WebBrowserPassView Türkçe Yama Hakkında Yazılar

WebBrowserPassView Türkçe Yama” İçin Bir Cevap

WebBrowserPassView Türkçe Yama İçin Yorum Yap